Հեղինակային կրթական ծրագրի մայիսյան 14-րդ հավաք

Մայիսյան հավաքի կազմակերպման մասին

Մայիսյան հավաքի կրթահամալիրային աշխատակարգ

Կրթահամալիրի կլոր սեղանները

Մայիսյան նախագծային շաբաթ. նախագծային աշխատանք ջոկատներով

14:30-16:50-Երկարացված օրվա ճամբար

Օրակարգ

Մայիսի 13, երկուշաբթի

9։00-9։30՝ առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9։35-12։40՝ նախագծային ուսուցման պարապմունքներ

11:00-12:00-Թատրոն-մառանի նորամուտ

12:00-12:30-Հավաքի մասնակիցների ընդմիջում
12։40-13։00՝ ընդմիջում դպրոցում
13։30-14։30՝ Կլոր սեղան-Շուրջտարյա մուտքի ճամբարները Միջին դպրոցում

 

Մայիսի 14, երեքշաբթի

9։00-9։30՝ առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9։35-12։40՝ նախագծային ուսուցման պարապմունքներ

11։00-12:00` Համընդհանուր ներառում․ Լեզվական խոչընդոտներ․ Համակարգումը՝ Քրիստինե Շահբազյան, Հյուսիսային դպրոց

11:05-12:00Քաղաքագիտական ակումբի հինգերորդ հանդիպում

12:00-12:30-Հավաքի մասնակիցների ընդմիջում
12։40-13։00՝ ընդմիջում
13։30-14։30՝ Կլոր սեղան-

15:30-16:30Մանկավարժական ակումբ-Բլեյան բաց ցանցի զարգացումը

Մայիսի 15, չորեքշաբթի

9։00-9։30՝ առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:00-16:00- Քաղաքագիտական ակումբի այցը ԵՊՀ
9։35-12։40՝ նախագծային ուսուցման պարապմունքներ

11:00-12:00-Կլոր սեղան-քննարկում-Դասամիջոցային ժամատախտակի փոփոխության առաջարկ

12:00-12:30-Հավաքի մասնակիցների ընդմիջում

12։40-13։00՝ ընդմիջում
13։30-14։30՝ Կլոր սեղան-Գրաբարը, արևմտահայերենը հանրակրթության մեջ,

Մայիսի 16, հինգշաբթի

9։00-9։30՝ առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9։35-12։40՝ նախագծային ուսուցման պարապմունքներ

11:00-ից՝ կինո-ֆոտոյի ընտրությամբ խմբի սովորողների ցուցահադեսի բացում

12:00-12:30-Հավաքի մասնակիցների ընդմիջում
12։40-13։00՝ ընդմիջում
13։30-14։30՝ Կլոր սեղան-Սովորողի ընտրությամբ գործունեությունը Միջին դպրոցում

17:00-Արտաբույնքի խմբի դիմավորում

Ցուցահանդես Ծիսական լաբորատորիայում

 

Մայիսի 17, ուրբաթ

9։00-9։15՝ առավոտյան ժամերգություն Սուրբ Երրորդությունում
9։20-12։00՝ նախագծային ուսուցման պարապմունքներ դպրոցներում, քոլեջում

10:00-Արատեսի խմբի մեկնում

10:00-11:00-Մաթեմատիկական խաղ-մրցույթ, մասնակիցներ՝ Միջին դպրոցի, Արարտի թիվ 57 դպրոցի և Օհանյան կրթահամալիրի սովորողներ

10:00-11:00-ֆուտբոլի մրցումներ Արտաբույնքի ֆուտբոլի ակումբի հետ

11:00-12:00-Գնահատումը կրթահամալիրում, կլոր սեղան-քննարկում

12:00-12:30-Հավաքի մասնակիցների ընդմիջում
12։40-13։00՝ ընդմիջում

13:00-14:00Մաթեմատիակական խաղ-վիկտորինա. մասնակցում են սեբաստացիների և կրթահամալիրի հյուրերը

13:00-14:00-Շրջայց կրթահամալիրի տնօրենի հետ

  • Մարզադաշտեր
  • Միջին դպրոցի թև` Ռոբոտիքսի, բնագիտության լաբորատորիաներ
  • Ջերմոց
  • Անցում ավագ դպրոց
  • Մրզասրահներ
  • Բրուտանոց
  • Ծեսերի լաբորատորիա
  • Արևելյան դպրոց
  • Քոլոջ

13։00-14։00՝ հեղինակային կրթական ծրագրի, Բլեյան բաց ցանցի ներկայացում. շրջայց կրթահամալիրի բանգլադեշում

  • պետական կառավարման, կրթական ոլորտի ղեկավար աշխատողների, լրագրողների շրջայց կրթահամալիրի տնօրենի հետ
  • հավաքի մասնակիցների շրջայց դպրոցների ղեկավարների հետ

14։00-15։00՝ կլոր սեղան-հավաքի ամփոփում «Սեբաստիա» սրահում
15։15-16։00՝ ուրբաթ-համերգ. հավաքի մրցանակների հրապարակում

Միջին դպրոցի հյուրեն են՝

 

Թողնել պատասխան

Կարծիք
Անուն*
Էլ․ փոստ*
Կայք*