25.02.2024

Միջին դպրոց

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր

Նախաձեռնող-սովորող տոնական նախագիծ Մարմարյա սրահում

Նախաձեռնող-սովորող տոնական նախագիծ Մարմարյա սրահում

Ժամը`13:00

Մասնակիցներ`նախաձեռնող սովորողների խմբեր, մեծեր-փոքրեր նախագծի մասնակիցներ

  1. Պար,

Պարուսույցներ՝ 8-րդ դասարանի սովորողներ

Պար-«Յարխուշտա» «Մշո խըռ»

Արսեն Խաչատրյան

Վաչե Խաչատրյան

Մարինե Ասատրյան

Մարինե Մանուկյան

Արևմտյան դպրոցի 4-5-րդ դասարանի սովորողներ

  1. Պար-«Եվրոպական»

Ամգելինա Արզումանյան

Եվա Բերբերյան

Արևելյան դպրոցի սովորողներ. 5 տարեկանների խումբ

  1. Պար-«Կարնո քոչարի»

Սոնա Փափազյան

Միլենա Մարկոսյան

Հյուսիսային դպրոց. 5-րդ դասարանցիներ

  1. Պար-«Երեք ոտք»

Արեն Պողոսյան

Աննա Ստեփանյան

Սոֆի Առաքելյան

Հարավային դպրոց. 4-5-րդ դասարանցիներ

  1. «Ստվերային թատրոն»

Նախաձեռնող-սովորողներ

  1. Բաբայան Էլեն
  2. Ավետիսյան Արուսիկ
  3. Թադևոսյան Անի
  4. Գևորգյան Միլենա
  5. Սուքոյան Մարիա

Խորհրդատու՝ Արևի Ներսիսյան

  1. Միասնական երգ` Ռուբեն Հախվերդյան, «Ձյուն»

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Սուքիասյան Սարգիս
  2. Ավետիսյան Հայկ
  3. Ադիբեկյան Աչման
  4. Մանուկյան Մանե
  5. Այնթաբյան Նվարդ
  6. Մայիլյան մարիամ
  7. Բաբայան Մոնիկա
  8. Մարտիրոսյան Էլինա
  9. Թովմասյան Կարինա

Խորհրդատու դասավանդող՝ Տաթև Աբրահամյան

  1. Միասնական պար-«Ետուառաջ»

Նախաձեռնող-սովորողներ.

  1. Բարսեղյան Արամ
  2. Բաբայան Էլեն
  3. Ադիբեկյան Արման
  4. Մարտիրոսյան Արամ
  5. Կամենդատյան Լիդիա
  6. Սուքիասյան Սարգիս
  7. Մարտիրոսյան Էլինա
  8. Ճաղարյան Նարեկ
  9. Մամրեյան Ալլա
  10. Մայիլյան Մարիամ
  11. Խաչատրյան Վաչագան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Սաշա Սարգսյան, Վարդուհի Հայրյան,

  1. Միասնական երգ, «Merry Christmas Everyone»

Նախաձեռնող-սովորողներ.

  1. Մայիլյան Մարիամ
  2. Բաբայան Մոնիկա
  3. Թովմասյան Կարինա
  4. Այնթաբյան Նվարդ
  5. Կամենդատյան Լիդիա
  6. Մարտիրոսյան Էլինա
  7. Մանուկյան Մանե
  8. Մամրեյան Ալլա
  9. Բանդուրյան Իննա
  10. Ղազարյան Ռուզաննա

Խորհրդատու-դասավանդող՝ Տաթև Ալեքսանյան

 

  1. Միասնական պար «Խամ-խամա»

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Արման Գևորգյան
  2. Լիլիթ Գևորգյան
  3. Մանե Բոյախչյան
  4. Անահիտ Հովհաննիսյան
  5. Նանե Այնթաբյան
  6. Ստելլա Սարգսյան
  7. Անուշ Ոսկանյան
  8. Ջուլյա Ստեփանյան
  9. Ալեքսանդրա Կոմարսկայա
  10. Խաչատուր Եղոյան
  11. Դավիթ Հարությունյան
  12. Կարապետ Գյուլբահարյան
  13. Հենրիկ Մկրտչյան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Հասմիկ Ուզունյան

  1. Միասնական Երգ “Дружба это не работа”

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Անուշ Ոսկանյան
  2. Անուշ Մարգարյան
  3. Ջուլյա Ստեփանյան
  4. Ալեքսանդրա Կոմարսկայա
  5. Լիլիթ Գևորգյան
  6. Մանե Բոյախչյան
  7. Նանե Վարդումյան
  8. Աստղիկ Ավագյան
  9. Մանե նուրջանյան
  10. Ալեքս Մանթաշյան
  11. Դավիթ Հարությունյան
  12. Հայկ Մկրտչյան
  13. Դանիել Միզրաչի
  14. Էլեն Մկրտչյան
  15. Լիլիկ Երիմյան
  16. Գոռ Աղաբեկյան
  17. Էրիկ Սարգսյան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Ժաննա Հակոբյան

 

  1. Միասնական երգ “We wish you a merry Christmas”

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Նազելի Տեր-Պետրոսյան
  2. Արեգ Նշանյան
  3. Արման Սիմոնյան
  4. Արթուր Կոստանյան
  5. Հրաչյա Հարությունյան
  6. Անուշ Մարգարյան
  7. Լիա Հարությունյան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Մարալ Կարապետյան

 

  1. Միասնական երգ- միասնական պար, “Jingle Bells” + «12 ոտք»

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Նարեկ Արշակյան
  2. Սվետա Մելքումյան
  3. Մերի Թոռունյան
  4. Գոհար Արղության
  5. Մարիամ Հովհաննիսյան
  6. Էլեն Մկրտչյան
  7. Արամ պետրոսյան
  8. Համբարձում Մանջոյան
  9. Սարգիս Մելիքյան
  10. Հայկ Չագոյան
  11. Արթուր կոստանյան
  12. Աննա Կոստանյան
  13. Կատրին Մինասյան
  14. Գարիկ Կիրակոսյան
  15. Սամվել Մազմանյան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Հասմիկ Թոփչյան

 

  1. Տեսանյութ «Ամանորյա ծես» ,

Նախաձեռնող սովորողներ.

  1. Մարիամ Գրիգորյան
  2. Ջուլիա Ասրյան
  3. Դիանա Թանգյան
  4. Դավիթ Մարտիրոսյան
  5. Արեն Մինասյան
  6. Արսեն Դանղյան
  7. Հրաչ Սոսյան
  8. Վալերի Բալասյան
  9. Ռոզա Խաչատրյան
  10. Մարիետա Դալալյան
  11. Էմիլյա Այդինյան

Խորհրդատու դասավանդող՝ Լուսինե Ներսեսյան

  1. Միասնական պար –բեմական «Փափուրի»

 

Նախաձեռնող սովորողներ.

 

  1. Փափազյան Սոնա
  2. Գյոզալյան Մանե
  3. Պողոսյան Արեն
  4. Ղարիբյան Աննա
  5. Ոսկանյան Կարինե
  6. Վաչե Խաչատրյան
  7. Սամվել Զաքոյան
  8. Թամարա Գյուլբահարյան
  9. Մարինե Իշխանյան
  10. Բարսեղյան Մանե
  11. Հովհաննիսյան Աննա
  12. Նահապետյան Վաչագան

 

Խորհրդատու դասավանդող` Լուսինե Ներսեսյան, Սաշա Սարգսյան