«Նկարում ենք Փիրոսմանիին» նախագիծը կրթահամալիրում

Վարպետության դասը վարում են վրացի մասնագետները՝ պատմության դոկտոր Գիորգի Ճեիշվիլին, արվեստագետ Նանա Կվիցիանին, բանասեր Նուցա Մախարաձեն։

Սեպտեմբերի 18

10։00-14։00՝ երևանյան զբոսանք

Սեպտեմբերի 19

09։00-09։15՝ ընդհանուր պարապմունք կրթահամալիրի Մայր դպրոցում
09։20-11։00՝ շրջայց Մայր դպրոցում, Կրթական կասկադով, Քոլեջով՝ կերպարվեստի-տեխնոլոգիայի ուսումնական կենտրոն
11։00-15։.00՝ ուսումնական պարապմունք «Նկարում ենք Փիրոսմանի». կերպարվեստի-տեխնոլոգիայի ուսումնական կենտրոն
13։.00-13։30՝ ընդմիջում

Սեպտեմբերի 20

09։00-09։15՝ ընդհանուր պարապմունք կրթահամալիրի Հյուսիսային դպրոցում
09։20-13։00՝ ուսումնական պարապմունք «Նկարում ենք Փիրոսմանի». կերպարվեստի-տեխնոլոգիայի ուսումնական կենտրոն
13։00-13։30՝ ընդմիջում
13։30-14։30՝ հանդիպում «Գեղարվեստի հարթակ» ակումբում

Սեպտեմբերի 22

09։30՝ ՎՀ, ՀՀ մշակույթի նախարարների ընդունելություն կրթահամալիրի Գեղարվեստի դպրոցում
09։30-10։00՝ շրջայց կերպարվեստի-տեխնոլոգիայի ուսումնական կենտրոնում. ներկայացվում են՝

  • Կրթահամալիրի Գեղարվեստը
  • «Նոր գեղարվեստ» նախագիծը
  • «Նկարում ենք Փիրոսմանի» նախագիծ

10։00-10։30

  • «Նկարում ենք Փիրոսմանի» նախագիծը մեդիայում
  • Հայ-վրացական հանրակրթական կամուրջներ 2017-2018

Մասնակից սովորողների ցուցակ

Առաջին խումբ

  1. Ավետյան Արման
  2. Թումասյան Սվետլանա
  3. Մանուկյան աստղիկ
  4. Հովհաննիսյան Մնացական
  5. Ադամյան Շուշան
  6. Սահակյան Արփի
  7. Զաքարյան Էմիլ
  8. Կարախանյան Մարգարիտա
  9. Պարճամյան Եվնիկե
  10. Սարգսյան Եվա
  11. Միքայելյան Ադել
  12. Տատինցյան Դիանա
  13. Գրիգորյան Լիանա
  14. Խաչիկյան Ռեբեկա
  15. Տեր-Պետրոսյան Նազելի
  16. Հարությունյան Ազատուհի
  17. Ավետիսյան Լուսինե
  18. Ալեքսանյան Լուսինե
  19. Հարությունյան Օվսաննա
  20. Միքայելյան Ադել
II Խումբ
  1. Արղության Անի
  2. Զաքոյան Մերի
  3. Խաչատրյան Նարե
  4. Թոռունյան Մերի
  5. Հովհաննիսյան Մարիամ
  6. Մանջոյան Համբարձում
  7. Արշակյան Նարեկ
  8. Պետրոսյան Արամ
  9. Երիմյան Լիլիկ
  10. Գևորգյան Լիլիթ
  11. Ավագյան Աստղիկ
  12. Վարդումյան Նանե
  13. Նուջանյան Մանե
  14. Այնթաբյան Նանե
  15. Սարգսյան Ստելլա
  16. Կոմարսկայա Ալեքսանդրա
  17. Աղաջանյան Լիա
  18. Մանուկյան Մանե
  19. Գրիգորյան Առաքել
  20. Աբրահամյան Հայկ
  21. Մելիքյան Լինդա
  22. Օհանջանյան Մոնիկա

Թողնել պատասխան

Կարծիք
Անուն*
Էլ․ փոստ*
Կայք*