Հերթապահության գրաֆիկ

«Կրթական պարտեզ»

Երկուշաբթի
9.00-9.20 – ընդհանուր պարապմունքին իրականացվող միջավայրի խնամք, Անուշ Ասատրյան, Գնել Հարությունյան և սովորողներ
09.20-10.00 -7-3 դասարանի հերթապահ խումբ, Ժաննա Հակոբյան
10:10 — 10:55- 6-3 դասարանի հերթապահ խումբ, Լիլիթ Մադոյան
11.00-11.45-6-5 դասարանի հերթապահ խումբ, Լուսինե Ներսեսյան
11,00-12.35- 7-1 դասարանի հերթապահ խումբ, Սեդա Այվազյան
12.55- 13.35 – 7-4 դասարանի հերթապահ խումբ, Մարալ Կարապետյան
13.40-14.20 — 8-1 դասարանի հերթապահ խումբ, Վարդուհի Հայրյան
Երեքշաբթի
9.00-9.20 – ընդհանուր պարապմունքին իրականացվող միջավայրի խնամք, Հասմիկ Ուզունյան, Մենուա Հարությունյան և սովորողներ
9. 20- 10.00 – 7-4 դասարանի հերթապահ խումբ, Լուսինե Բուշ
11.00-12.35- ընտրությամբ գործունեության խումբ, Հասմիկ Ուզունյան
12.55- 13.35 –8-4 դասարանի հերթապահ խումբ, Երանուհի Խլղաթյան
13.40-14.20 – 8-1 դասարանի հերթապահ խումբ,Ելենա Օհանյան
Չորեքշաբթի
9.00-9.20 – ընդհանուր պարապմունքին իրականացվող միջավայրի խնամք, Վարդուհի Պետրոսյան, Արինա Թումասյան և սովորողներ
9.30- 10.00 – 8-3 դասարանի հերթապահ խումբ, Վարդուհի Պետրոսյան
10:10 — 10:55- 6-4 դասարանի հերթապահ խումբ, Մենուա Հարությունյան
11.00-11.45- 6-5 դասարանի հերթապահ խումբ, Հասմիկ Բաբայան
11.00-11.45- 6-6 դասարանի հերթապահ խումբ, Քրիստինե Սահակյանց
11,00-12.35-6-2 դասարանի հերթապահ խումբ, Գոհար Եղոյան
12.55- 13.35 – 7-2 դասարանի հերթապահ խումբ, Հասմիկ Թոփչյան
Հինգշաբթի
9.00-9.20 – ընդհանուր պարապմունքին իրականացվող միջավայրի խնամք, Երանուհի Խլղաթյան, Անի Հովհաննիսյան և սովորողներ
10:10 — 10:55 –6-5 դասարանի հերթապահ խումբ, Անի Հովհաննիսյան
11.00-12.35-ընտրությամբ գործունեությամբ խումբ, Հասմիկ Ուզունյան
12.55- 13.35 –7-5 դասարանի հերթապահ խումբ, Անուշ Ասատրյան
13.40-14.20 – 6-2 դասարանի հերթապահ խումբ, Նվարդ Սարգսյան
Ուրբաթ
9.00-9.20 – ընդհանուր պարապմունքին իրականացվող միջավայրի խնամք, Սեդա Այվազյան, Տաթև Ալեքսանյան և սովորողներ
9.30- 10.00 -8-3 դասարանի հերթապահ խումբ, Տաթև Ալեքսանյան
10:10 — 10:55- 8-1 դասարանի հերթապահ խումբ, Հռիփսիմե Գալստյան
11.00-11.45- 8-1 դասարանի հերթապահ խումբ, Վարդուհի Հայրյան
11,00-12.35-7-4 դասարանի հերթապահ խումբ, Մարալ Կարապետյան
12.55- 13.35 – 7-1 դասարանի հերթապահ խումբ, Սուսան Սահակյան, Գայանե Մխիթարյան
13.40-14.20 – 6-2 դասարանի հերթապահ խումբ, Գոհար Եղոյան

Թողնել պատասխան

Մեկնաբանություն
Name*
Mail*
Website*